Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Rev. JOSEPH VADAKKEL - odszedł do Domu Pana

Rev. JOSEPH VADAKKEL

 Rev JOSEPH VADAKKEL

16.01.1965 – 11.08.2023

Misjonarz MCBS – Twórca międzynarodowego ruchu Adoracji

Najświętszego Sakramentu EUCHARYSYCZNY PŁOMIEŃ

odszedł do Domu Pana w wieku 58 lat.

Mocą Bożej łaski i Obecności Ducha Świętego rozpalał Eucharystyczny Płomień w różnych miejscach świata , ze szczególnym zadaniem misyjnym dla Europy i Polski.

Od 2014r. prowadził kilkudniowe rekolekcje „Wakacje z Duchem Świętym ‘’ na Mazurach / w Parafii św. Rafała Kalinowskiego w Mrągowie/. Tu się z nami modlił i wypoczywał , pływał po rzece Krutyni jak wcześniej św.Jan Paweł II. Uczynił w Parafii codzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

Na Jasnej Górze, na zaproszenie Jasnogórskiego Bractwa Eucharystycznego , głosił konferencje o uzdrawiającej mocy Chrystusa w Eucharystii. Mówił m.in. o tworzeniu nowych miejsc adoracji Najświętszego Sakramentu w Polsce i na świecie podczas VII Zjazdu Formacyjnego JBE w 2016r. i X Zjazdu w 2019r. 25 marca 2023r. nie mógł przybyć z powodu operacji oczu.

Apostolstwo Eucharystyczne rozwijał w Polsce bardzo aktywnie, jest fundatorem Kaplicy Wieczystej Adoracji NS w Jedlni k/Radomia, która została otwarta 30.11.2019r.

Kochał ludzi. Ciepłem , delikatnością i subtelnością swojej osoby zjednywał tych, którzy pragną bliskości z Jezusem. Wędrował śladami św.Pawła apostoła, papieża św.Jana Pawła II, św. S.Faustyny Kowalskiej… błogosławił Ich Relikwiami. Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie i radość życia wiecznego w Gronie Świętych.

16.082023r. Mszę św. w intencji +śp. Rev.Joseph Vadakkel o godz.11.00 w Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze odprawi Opiekun JBE O.Jan Poteralski.

W najbliższych dniach ten Największy DAR ofiarują za Duszę +Fr Josepha: O.Tomasz Lesniewski OSPPE, Toruń i O. Ryszard M.Żuber OFM Conv. Niepokalanów.

Jako JBE WSZYSCY łączymy się w modlitwie za bliskiego naszym sercom Wielkiego Misjonarza Eucharystii i Człowieka promieniującego Miłością na ludzi.

link aktywny 1 miesiąc:

www.youtube.com/live/1uDw5aDxLo0

 Zofia Chmielewska

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!