Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zaproszenie do Nowenny - Adoracji Najświętszego Sakramentu

ZAPROSZENIE DO NOWENNY - ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17 – 25 MAJ 2019 ROKU

PRZED ŚWIETEM DNIA MATKI W INTENCJACH WYNAGRADZAJĄCYCH ZA ZNIEWAGI
MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ

Ból Matki, Matki Bożej Niepokalanej, Matki Kościoła jest bólem Jej dzieci. Jesteśmy dziećmi Maryi i do nas należy stawać w Jej obronie. Szerokie Grono chrześcijan już to czyni łącząc się duchowo w modlitwie podczas Apelu Jasnogórskiego , czy w Godzinie Miłosierdzia. Wspólnoty modlitewne i osoby indywidualne w Polsce i Ośrodkach Polonijnych trwają w stanie gotowości czynić stosowne wyrzeczenia, aby ratować Naszą Matkę. Atak na Maryję, Królową Polski to cios wymierzony w Naród Polski i inne Narody, które stoją na straży wartości chrześcijańskich: Bożych praw naturalnych, zdrowej rodziny , obrony życia człowieka…

Źródłem boleści Maryi były i są obelżywości rzucane na Jej Syna Jezusa Chrystusa. Nikt tak jak Ona nie może doskonalej wynagradzać Najświętszemu Sercu Jezusa, ale jeśli Matka cierpi, kto ją pocieszy ?

My, jako dzieci Maryi i czciciele Chrystusa Eucharystycznego, jako Jasnogórskie Bractwo Eucharystyczne zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu w dniach 17-25 maja 2019r. przed Świętem Dnia Matki. Adorujemy Chrystusa wraz ze zranionym Sercem Maryi 1 godzinę dziennie o dowolnej porze , w Kościele lub w domu łącząc się z Nim duchowo w Tabernakulum , jak mówiła Czcigodna Sługa Boża Wanda Malczewska. Polecamy w naszych adoracjach intencje wynagradzające za zniewagi dwojga SERC, a w obliczu ostatnich wydarzeń , za podstępne i jawne niszczenie najgłębszych uczuć i wartości religijnych każdego chrześcijanina, który nosi w sobie MIŁOŚĆ do Matki i Królowej naszej umiłowanej Ojczyzny Polski i całego Świata Chrześcijańskiego.

Nasze modlitwy złożymy na Ołtarzu Ojczyzny przed Obliczem Naszej Matki i Królowej na Jasnej Górze w Dnu Jej Święta 26 maja 2019r. podczas Mszy św. o godz. 17.00 sprawowanej przez opiekuna Jasnogórskiego Bractwa Eucharystycznego o.Tomasza Leśniewskiego.

JBE

Our website is protected by DMC Firewall!